Koor Connection zoekt nieuwe leden!

Hou je van zingen en zoek je een gezellig koor in Den Haag? Dan is koor Connection wellicht iets voor jou. Connection is een koor met ongeveer 30 enthousiaste leden in de leeftijd van 20-42 jaar. We repeteren elke dinsdagavond in de Pastoor van Ars kerk in Den Haag en verzorgen daar een keer per maand een viering. Ook gaan wij (nieuwe) uitdagingen aan tijdens korenfestivals en zingen wij tijdens bruiloften, doop- en communievieringen en andere bijzondere gelegenheden. Ook hebben we een aantal bijzondere jubileumconcerten mogen geven voor vrienden en familie en zijn wij onlangs opnieuw eerste geworden tijdens het tweejaarlijks Middenkorenfestival. Ons repertoire is zeer divers: van liturgisch tot pop, van éénstemmig tot vierstemmig.

Is je interesse gewekt, maar twijfel je toch nog een beetje? Kom dan op dinsdagavond 1 september naar onze open repetitie avond. Kijk voor meer informatie over koor Connection op www.koorconnection.nl. Mocht je nog vragen hebben, stuur ons dan gerust even een mailtje via info@koorconnection.nl!

 

2015_08_26_KoorConnectionWintMKF2015