Op maandagavond 22 december vieren we, met en voor de mensen (met een verstandelijke beperking) van Middin, samen Kerst in de Pastoor Van Arskerk. Dat belooft weer een waar feest te worden, samen zingen, samen luisteren naar het Kerstverhaal en samen na afloop koffiedrinken. De kerkzaal is geopend vanaf 18.30 uur, de Kerstviering begint om 19.00 uur en duurt tot uiterlijk 20.00 uur. Het zou geweldig zijn als er veel parochianen aanwezig zijn en, waar nodig, een handje helpen. Dat maakt de feestvreugde alleen maar groter. In het bijzonder zijn de mensen van Binnenklingen (een woonlocatie van Middin) aanwezig, zij kunnen wel wat hulp gebruiken. Bijvoorbeeld met halen/brengen van de bewoners. Heeft u tijd en gelegenheid? Neemt u dan contact op met Roelof van Dijk, geestelijk verzorger bij Middin. ’t Liefst per mail: roelof-ssgz@hotmail.nl. In de Kerstviering gaan voor: Connie de Peuter en Roelof van Dijk, muzikale begeleiding is ook in handen van ondergetekende. Wees welkom in de Kerstviering!

Roelof van Dijk