Loosduinse volkskerstzang 2014

Volkskerstzang 2014Zondagmiddag 14 december 2014 werd de Loosduinse Volkskerstzang gevierd in de Abdijkerk van Loosduinen.

Zoals al vele jaren lang, vroeger in de WSM garage, kon men meezingen met de bekende kerstliederen en luisteren naar het kerstverhaal. Dit jaar werd er medewerking verleend door het Gezinskoor van de R.K. geloofsgemeenschap van Maria van Eik en Duinen en een sublieme soliste. Alle aanwezigen hebben genoten van deze “warme “  middag en mochten bij de uitgang een “engeltje “ meenemen, dat gevouwen is uit pagina’s van oude psalmboeken. Natuurlijk kon men ook weer een chocolade hulsttakje in de mond steken!

Mocht u deze viering ook eens mee willen maken, dan bent u van harte welkom in 2015, maar dan wel in de R.K. kerk van Loosduinen.

Werkgroen Oecumene Loosduinen.