Vieringen en rooster

Vieringen in parochie de Vier Evangelisten

Bijna elke dag van de week is er in de parochie een eucharistieviering waar u welkom bent. Alleen op maandag is er geen eucharistieviering in de parochie. U kunt in onderstaand rooster nalezen op welk tijdstip en in welke kerk de viering begint. Op zondag na de viering schenken vrijwilligers koffie in de ontmoetingsruimte van elke kerk.

Rooster

Emmaus Maria van Eik en Duinen Pastoor van Ars Titus Brandsma
Zondag 10.00 u 10.00 u 10.30 u 10.30 u
Maandag
Dinsdag 10.00 u
Woensdag 10.00 u
Donderdag 10.00 u
Vrijdag 9.00 u 10.00 u
Zaterdag 13.00 u 13.00 u 19.00 u

Overige missen

  • Elke 2e zaterdag van de maand om 14.00 uur in woonzorgcentrum Uitzicht, Zonnebloemstraat 383, door pater R. Kurvers, osa
  • Elke 3e woensdag van de maand om 10.30 uur in woonzorgcentrum Tabitha, Mozartlaan 280

Woord- en Communie-vieringen

In de parochie is niet altijd een priester voor handen om een Eucharistieviering voor te gaan. Daarom zal er in de praktijk regelmatig een Woord- en Communieviering zijn in één van de kerken van de parochie. Indien mogelijk wordt dit van te voren op de website van de geloofsgemeenschap en/of in de nieuwsbrief van de geloofsgemeenschap kenbaar gemaakt.

Liturgisch rooster komende maanden

Het rooster voor dit jaar is zorgvuldig opgesteld, maar het kan altijd voorkomen dat er wijzigingen plaats vinden, ook nog vlak voor een viering. Het soort viering staat aangegeven achter de tijd: E= eucharistieviering, W&C= woord- en communieviering, W&G= woord- en gebedsviering, B= boeteviering, Kr = kruisweg, Pl = plechtigheid, Wg=verzorgd door werkgroep.

OKTOBER 2017

Datum Dag EMM MED ARS TB
01 okt zondag 26e Zondag door het Jaar 10.00 uur E
Dernee
Meidenkoor
10.00 uur E
Hayon/Van Adrichem
Gezinsviering
10.30 uur E
Van Waasdijk
Philippijns koor
10.30 uur E
Pex
Titus Brandsmakoor
07 okt zaterdag 27e Zondag door het Jaar 13.00 uur E
Dernee
Wil van Leeuwen
13.00 uur E
Hayon
Samenzang
19.00 uur E
Hayon
08 okt zondag 10.00 uur W&C
Toos Engel
Phoenixkoor
10.00 uur E
Pex
Deo Sacrum
10.30 uur E
Dernee/Van Adrichem
Connection
10.30 uur E
Hayon/Wielzen
VocAnimo
14 okt zaterdag 28e Zondag door het Jaar 13.00 uur E
Hayon
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Dernee
Gezinskoor
19.00 uur E
Hayon
15 okt zondag 10.00 uur E
Allen
Emmauskoor Barnabas
21 okt zaterdag 29e Zondag door het Jaar 13.00 uur E
Hayon/Kuhlmann
Leonardo Valiante
13.00 uur W&C
Van Adrichem
Samenzang
19.00 uur E
Van Waasdijk
22 okt zondag 10.00 uur E
Hayon/Kuhlmann
Emmauskoor Barnabas
10.00 uur E
Groenewegen
Deo Sacrum
10.30 uur W&C
Van Adrichem
Parochiekoor
10.30 uur E
Pex
Titus Brandsmakoor
28 okt zaterdag 30e Zondag door het Jaar 13.00 uur E
Dernee/Kuhlmann
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Hayon
Gezinskoor
19.00 uur E
Hayon
29 okt zondag 10.00 uur E
Pex
Emmauskoor Barnabas
10.00 uur E
Hayon/Van Adrichem
Kantorij
10.30 uur E
Dernee
Phoenix
10.30 uur W&C
Ria Scholtes
Titus Brandsmakoor

NOVEMBER 2017

Datum Dag EMM MED ARS TB
01 nov woensdag Allerheiligen 10.00 uur E
Dernee
19.00 uur E
Hayon
Deo Sacrum
10.00 uur E
Hayon
Leo Hartman (orgel)
10.00 uur E
Pex
02 nov donderdag Allerzielen 10.00 uur E
Dernee
Emmauskoor Ed van Aken
19.00 uur E
Hayon
Deo Sacrum
10.30 uur E
Hayon
Leo Hartman (orgel)
19.00 uur W&C
Wielzen
04 nov zaterdag 31e Zondag door het Jaar 13.00 uur E
Hayon
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Dernee
Samenzang
19.00 uur E
Van Waasdijk
05 nov zondag 10.00 uur E
Dernee
Meidenkoor
10.00 uur E
Hayon
Gezinsviering
10.30 uur W&C
Wielzen
10.30 uur E
Pex
Titus Brandsmakoor
11 nov zaterdag 32e Zondag door het Jaar 13.00 uur E
Dernee/Kuhlmann
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Hayon
Gezinskoor
19.00 uur E
Van Waasdijk
12 nov zondag 10.00 uur E
Pex
Phoenixkoor
10.00 uur E
Dernee/Kuhlmann
Deo Sacrum
10.30 uur E
Hayon
Connection
10.30 uur W&C
Van Adrichem
VocAnimo
18 nov zaterdag 33e Zondag door het Jaar 13.00 uur E
Hayon
Leonardo Valiante
13.00 uur W&C
Wielzen
Samenzang
19.00 uur
Hayon
19 nov zondag 10.00 uur W&C
Wielzen
Emmauskoor Barnabas
10.00 uur E
Groenewegen
Kantorij
10.30 uur E
Vervooren
Phoenixkoor
10.30 uur E
Hayon
Caritaskoor
25 nov zaterdag Christus Koning 13.00 uur E
Hayon
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Dernee
Gezinskoor
19.00 uur W&C
Hayon
26 nov zondag 10.00 uur E
Hayon/Van Adrichem
Emmauskoor Barnabas
10.00 uur W&C
Kuhlmann
Deo Sacrum
10.30 uur E
Dernee
Parochiekoor
10.30 uur E
Pex
Titus Brandsmakoor

DECEMBER 2017

Datum Dag EMM MED ARS TB
02 dec zaterdag 1e Zondag van de Advent 13.00 uur E
Hayon
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Dernee
Samenzang
19.00 uur E
Hayon
03 dec zondag 10.00 uur W&C
Ria Scholtes
Meidenkoor
10.00 uur E
Hayon
Gezinsviering
10.30 uur E
Vervooren
Phoenix
10.30 uur E
Dernee
Titus Brandsmakoor
09 dec zaterdag 2e Zondag van de Advent 13.00 uur E
Dernee
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Hayon/Kuhlmann
Gezinskoor
19.00 uur E
Van Waasdijk
10 dec zondag 10.00 uur E
Van Waasdijk
Phoenixkoor
10.00 uur W&C
Van Adrichem
Deo Sacrum
10.30 uur E
Hayon
Gospelkoor
10.30 uur E
Dernee
VocAnimo
15 dec vrijdag Boeteviering 10.00 uur B
Wielzen
16 dec zaterdag 3e Zondag van de Advent 13.00 uur W&C
Kuhlmann
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Hayon
Samenzang
19.00 uur E
Van Waasdijk
17 dec zondag 10.00 uur E
Hayon
Emmauskoor Barnabas
10.00 uur E
Groenewegen
Cantor
10.30 uur W&C
Kuhlmann
Nico Vlasveld (orgel)
10.30 uur E
Pex
Caritaskoor
19 dec dinsdag Boeteviering 10.00 uur B
Van Adrichem
Samenzang
20 dec woensdag 10.00 uur B
Kuhlmann
21 dec donderdag 10.00 uur B
Kuhlmann
23 dec zaterdag 4e Zondag van de Advent 13.00 uur E
Hayon
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Dernee
Gezinskoor
10.30 uur E
Van Waasdijk
24 dec zondag 10.00 uur E
Hayon
Deo Sacrum
24 dec zondag Kerstavond 19.00 uur W&C
Dernee
Meidenkoor
19.00 uur W&C
Van Adrichem
Gezinskoor
19.00 uur W&C
Kuhlmann
19.00 uur W&C
Wielzen
Kinderkoor
22.00 uur E
Dernee
Emmauskoor Barnabas
22.00 uur E
Van Waasdijk
Deo Sacrum
22.00 uur E
Hayon
Connection
22.00 uur E
Pex
Titus Brandsmakoor
25 dec maandag Hoogfeest van Kerstmis 10.00 uur E
Dernee
Emmauskoor Barnabas
10.00 uur E
Hayon/Kuhlmann
Deo Sacrum
10.30 uur E
Van Waasdijk
Gaudete
10.30 uur E
Pex
VocAnimo
Kindjewiegen 12.00 uur
26 dec dinsdag 2e Kerstdag 10.00 uur E
Allen
Kantorij
30 dec zaterdag H. Familie 13.00 uur E
Hayon
Leonardo Valiante
13.00 uur E
Dernee
Samenzang
19.00 uur E
Hayon
31 dec zondag 10.00 uur E
Pex
Emmauskoor Barnabas
10.00 uur E
Hayon
Herenkoor
10.30 uur E
Dernee
Leo Hartman (orgel)
10.30 uur W&C
Wielzen
Titus Brandsmakoor