Westeinde Ziekenhuis en Middin danken parochianen voor Sintcadeaus

Zowel vanuit het Westeinde Ziekenhuis als van de locaties van Middin zijn hele enthousiaste reacties ontvangen op het verzorgen van de Sinterklaascadeautjes , bij ons bekend als de ‘wensboomactie’. Hieronder van beide instellingen een kort verslagje en een paar foto’s.

Vanuit het Westeinde Ziekenhuis: Namens alle kinderen, de ouders en onszelf willen wij jullie van harte bedanken voor de cadeau’s die jullie bij ons hebben gebracht. Alle kinderen waren er erg blij mee. Wij hebben zaterdag een erg geslaagd Sinterklaasfeest gevierd. De kinderen die hier het afgelopen jaar hebben gelegen, de broertjes en zusjes en de kinderen die hier op zaterdag lagen hebben erg genoten. De vrolijke Sint en 5 Pieten kwamen gezellig langs. Helaas was Sint zijn teen eerst tussen de deur gekomen en hield de Grapjespiet hem voor de gek, maar daarna werd het een vrolijke bende. De kinderen gingen daarna in groepjes langs Sinterklaas, de pietengym, de Knutselpiet en de Schminkpiet. Alle kinderen kregen het cadeautje van Sinterklaas en kregen wat lekkers. Iedereen ging voldaan naar huis. Nogmaals heel erg bedankt voor het inzamelen en het brengen van de cadeau’s en hopelijk tot volgend jaar!

En vanuit Middin:

Rond 20:00 gingen we met z’n allen in een kring zitten.. iedereen was enthousiast wat de lieve Sint voor hun dit jaar weer zou brengen. Als een grabbelton ging ik (Gino Angel, begeleider) door de cadeautjes heen, en 1 voor 1 kregen ze hun cadeautjes toegereikt. Ze waren blij  met hun cadeautjes en we bedanken iedereen die eraan heeft meegeholpen om dit mogelijk te maken voor ze. Locatie Osloweg

Was erg gezellig! We hebben sinterklaasliedjes gezongen, chocomel en pepernoten gegeten. De kinderen waren erg blij en verrast met hun cadeau’s. Locatie Zomershof