Terugblik op de tekenfilm verschijning Maria in Fatima

In oktober (de rozenkransmaand) hebben de medewerkers van de kinderwoorddienst groep het idee opgevat om alle kinderen van de diverse locatie’s uit te nodigen om op de laatste zondag van oktober naar de kinderwoord dienst te komen.

Wij hebben die dag met ruim 15 kinderen tussen de 2 en 13 jaar naar de, dit jaar uitgekomen, tekenfilm op dvd gekeken over de verschijningen van Maria in Fatima (precies 100 jaar geleden).

Tevens hebben wij met de kinderen gesproken wat Maria daar aan de herderskinderen had gevraagd. Zij konden zich goed verplaatsen in de belevingswereld van de kinderen van Fatima toen en wat die kinderen hebben doorgemaakt.

Aan het einde hebben wij nog een gebedje naar Jezus en Maria gebeden en ging ieder weer naar de kerk terug om de rest van de eucharistieviering mee te vieren.

André Harren

https://open-xchange.vevida.com/appsuite/api/mail/20171029_100719.jpg?action=attachment&folder=default0%2FINBOX&id=14686&attachment=2&user=3&context=201084&decrypt=&sequence=1&delivery=view